0935 2181635
info@irpasargad.com

راهنمای پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد

راهنمای پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد

پرداخت اینترنتی حق بیمه پاسارگاد(اقساط بیمه عمر) :

بیمه پاسارگاد با ارائه خدمات ممتاز و موفق در زمینه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد و پوشش های مرتبطه، در حال حاضر این شرکت ( بیمه پاسارگاد )، امکان پرداخت اینترنتی (الکترونیکی) حق بیمه عمر پاسارگاد را جهت رفاه و آرامش بیمه گذاران عزیز در بیمه های عمر و تامین آتیه فراهم نموده است. 

یکی از بهترین و ایمن ترین روش پرداخت حق بیمه عمر توسط بیمه گذاران، واریز حق بیمه عمر به صورت اینترنتی می باشد، که شرکت بیمه پاسارگاد با بررسی روش های مختلف، این روش را برای تمامی بیمه گذاران معرفی نموده است. 

بیمه گذاران محترمی که دارای دفترچه بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد هستند، می توانند علاوه بر پرداخت اقساط بیمه خود در شعب بانک های پاسارگاد، تجارت و کشاورزی به صورت حضوری و از طریق اینترنت بانک و یا عابربانک اقدام به پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد نمایند. 

همچنین بیمه گذاران باید دقت داشته باشند که به منظور پرداخت حق بیمه خود از طریق عابربانک، اینترنت بانک، و دستگاه های پوز (POS)، باید از شناسه قبض و شناسه پرداخت که در برگه های دفترچه بیمه درج شده است، استفاده نمایند. همچنین قابل ذکر است که جهت پرداخت اینترنتی حق بیمه پاسارگاد، الزامی به استفاده از اینترنت بانک و یا دستگاه خود پرداز نیست، بیمه گذاران می توانند با داشتن کارت های بانکی عضو شتاب، از طریق شناسه قبض و شناسه پرداخت حق بیمه خود را پرداخت نمایند. 

راهنمای پرداخت الکترونیک حق بیمه عمر و تامین آتیه:

 در ابتدا نیاز است که مفاهیم پایه ای را به اطلاع بیمه گذاران محترم برسانیم: 

پرداخت الکترونیک و یا اینترنتی چیست؟

 پرداخت اینترنتی یا الکترونیکی به پرداختی گفته می شود که از طریق اینترنت پول پرداخت می شود، که در قبال دریافت کالا یا خدمات استفاده می شود. این نوع پرداخت دارای یک مزیت است، اینکه شما دیگر نیاز به حضور فیزیکی در بانک نخواهید داشت و فقط با استفاده از یک خط اینترنت می توانید تمامی امور بانکی خود را مدیریت کنید.  می توان گفت که خریدار می تواند با داشتن کارت بانکی در آن واحد یک محصول را خرید کرده و در همان لحظه مبلغ آنرا بپردازد. 

کارت های مناسب برای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد:

بیمه گذاران می توانند با کارت بانک هایی که عضو شبکه شتاب هستند، عملیات پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه خود را انجام دهند، از این رو: 

کارت بانک های پاسارگاد، صادرات، ملی، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا؛ امکان پرداخت اینترنتی را دارند. 

گام های مورد نیاز جهت پرداخت الکترونیک اقساط حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد: 

در زمان پرداخت اینترنتی، درگاه پرداخت بانکی دارای 4 پارامتر است که در تصویر زیر به صورت نشانه های قرمز مشخص شده است، در ادامه به توضیحات تک به تک آنها می پردازیم.

1-شماره کارت :

منظور شماره 16 رقمی که بر روی کارت عابربانک شما درج شده است می باشد. 

2-رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم(PIN2):

رمز خرید اینترنتی، با رمزی که در هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز ATM وارد می نمایید متفاوت بوده و باید برای دریافت رمز دوم از طریق دستگاه های عابربانک اقدام نمایید. در ضمن سعی کنید این رمز را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

3-کد اعتبار سنجی (CVV2) :

این کد، شماره شناسایی مشتری در بانکی که دارای حساب است، بر روی کارت صادر شده است،  که معمولا دارای 3 الی 4 رقم به صورت حک شده در مقابل کارت یا پشت آن درج شده است. 

4-تاریخ انقضای کارت:

همه کارت های بانکی عضو شتاب دارای یک تاریخ انقضا مشخص هستند، این تاریخ صرفا جهت تایید اعتبار مجدد کارت بانکی در این پارامترها جای گرفته است. اگر کارت شما دارای تاریخ انقضای چاپ شده یا حک شده بر روی خود کارت نیست، سریعا به شعبه بانکی مربوطه مراجعه کرده و این موضوع را اطلاع دهید. 

مراحل پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد: 

 1-شناسه قبض و شناسه پرداخت: 

به منظور پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد از طریق دستگاه های پوز، اینترنت بانک و عابربانک ها می توانید از شناسه قبض و شناسه پرداخت مندرج در برگه های دفترچه اقدام کنید. همانند شکل زیر: 

 

2-مراجعه به آدرس اینترنتی بانک جهت پرداخت:

زمانی که شما قصد دارید به صورت اینترنتی از طریق پروفایل خود در سیستم بانکی قبض حق بیمه عمر خود را پرداخت نمایید، باید بعد از ورود به حساب کاربری خود در سایت بانک از سمت راست پرداخت قبض را کلیک کرده و اطلاعات درخواستی را پر کرده و بر روی ادامه کلیک کنید. همچنین شما می توانید از طریق لینک زیر وارد حساب کاربری خود شوید: 

جهت ورود به صفحه پرداخت الکترونیک کلیک نمایید.

 

3- تایید اطلاعات وارد شده و وارد کردن اطلاعات کارت بانک عضو شتاب:

در این مرحله شما با درست وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت در سیستم مشاهده خواهید کرد که چه نوع قبضی را در حال پرداخت هستید و چه میزان مبلغی را باید پرداخت کنید، تمامی این موارد بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده به صورت آنلاین به شما نمایش داده می شود و در صورت صحیح بودن اطلاعات می توانید بر روی پرداخت کلیک کنید و رسید پرداخت خود را دریافت نمایید. 

رسید نهایی پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر شما : 

 

همچنین فیلم آموزش پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد را می توانید در زیر مشاهده نمایید: 

منبع: آی آر پاسارگاد

برچسب ها: بیمه

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مدیر ای ار پاسارگاد 24 دی 1396 - 10:52 وبگاه

با سلام خدمت جناب قاسمی:
من به شخصه سعی خودم را در گسترش این فرهنگ انجام می دهم. ان شاله که بتوانیم در کل کشور این رویه پرداخت اینترنتی را اشاعه بدهیم و از پرداخت آسان و راحت حق بیمه ها لذت ببریم.
شما هم می توانید ادرس سایت را به دوستانتانتان بدهیدتا این روش را به راحتی یاد بگیرند.
سلامت و توانگر باشید.

بهنام قاسمی اشکفتکی 15 دی 1396 - 12:27

باسلام لطفا به همکاران خودتون در شهرکرد اعلام بفرمایید که پرداخت حق بیمه عمر وآتیه الزاما نباید از طریق بانک پاسارگاد باشد (بهنام قاسمی کارمند بن رفاه و بیمه گذار به عمر وآتیه پاسارگاد

مدیر ای ار پاسارگاد 07 آذر 1396 - 11:15 وبگاه

سلام خدمت آقای فرنود گرامی
ممنونم از حسن توجه شما.
مقالات صفحه اول سایت رو هم ملاحظه بفرمایید.
توانگر و سلامت باشید.

فرنود 04 آذر 1396 - 20:19

چرا مطلب جدید نمیزارید تو سایت ؟
این مقاله خوب بود شما که می تونید اینطور مقالاتی رو تولید کنید پس چرا ادامه نمی دین ؟
خواهشا واسه سطح آگاهی مردم تلاش کنید کارتون بد نیست اگر ادامه بدین
خودتونو گم نکنید اما منبع خوبی هستید.

احمدفرهادیات 06 آبان 1396 - 13:19

احمدفرهادیان
باسلام خدمت خانوم جعفری زمن سلام خسته نباشد.
وتقدیرتشکراز ایشون بخاطر زحماتشون خیلی خیلی ممنونم.
به خاطر راهنمای های ایشون خوانواده خودم وتمام نیروهای کاری خودما بیمه عمربیمه پاسارگادکردم ممنون

حمید تاجیک 23 مهر 1396 - 22:36

تشکر از این همه امکانات وعرض تشکر وخسته نباشی

امرا.. ربانی 23 مهر 1396 - 17:44

باسلام وخسته نباشید ازخانوم جعفری گرامی
من قبلا خیلی اطلاعات کمی نسبت به بیمه عمر داشتم نمیدونستم انقدبرای زندگیم خوبه والان 4ماه که با کمک خانوم جعفری که واقعا بهشون افتخار میکنم بخاطر مشاوره بسیارخوبشون واقعا خیلی بهم کمک کردن تا من به این موفقیت دست پیدا کنم وبهترین بیمه عمر.بیمه پاسارگاد که یکی از بهترین نوع بیمه ها بودهروانتخاب کنم و هم الان برام خوب بوده وهم برای ایندم چندین برابر بهترتر خواهد بود.ومن به نوبه خودم از خانوم جعفری که واقعا مشاور خیلی خوب برام بودن تشکر نقد دانی میکنم و واقعا ازبیمه عمر پاسارگاد راضی هستم وممنونم

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.