0935 2181635
info@irpasargad.com

بیمه آتیه زنان خانه دار

بیمه آتیه زنان خانه دار


معرفی طرح بیمه آتیه زنان خانه دار بیمه پاسارگاد:

طرح بیمه آتیه زنان خانه دار خدمتی است از سوی بیمه پاسارگاد جهت تامین نیازهای مالی زنان خانه دار و دریافت مستمری در دوران بازنشستگی 

یکی از اصلی ترین دغدغه های زنان خانه دار تامین نیازهای مادی آنها در آینده می باشد، شرکت های بیمه ای همچون بیمه پاسارگاد در تلاش بوده اند تا جهت برطرف کردن این نیاز بیمه نامه ای را ارائه دهند. 

مادران و زنان شاغل یکی از آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند با توجه به تورم و هزینه های سنگینی که در زندگی روزمره برخی از خانواده ها شاهد هستیم بانوان باید به فکر تامین آتیه و پس اندازی برای آینده خود باشند. 
اما اگر کمی گسترده تر نگاه کنیم، خانه داری در سایر کشورها به عنوان یک شغل به حساب آمده و زنان خانه دار دارای حقوق مناسب، بیمه و مزایا هستند. 

دختران امروز، مادران فردا هستند که باید به تامین آتیه خود نیز اهمیت ویژه ای بدهند، زیرا با داشتن منابع مالی در آینده می تواند در آرامش کامل به خانه داری خود متکی بوده و در کنار همسر و فرزندان لحظات خوشی را رقم بزنند. 

بیمه آتیه زنان خانه دار چیست؟

یکی از پرطرفدارترین بیمه ها نزد بانوان خانه دار بیمه آتیه زنان خانه دار است، در این طرح با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشماری در ایران و اکثر کشورها به خود جلب می کند. 


برای ثبت سفارش بیمه آتیه زنان خانه دار پاسارگاد از فرم و شماره تماس زیر استفاده کنید:


فائقه جعفری: 2181635 0935